I
Нисте превише.
Баш сте како треба овде и сада.
Неке кише падну да оживе цвет,
а неке да га саломе из корена.
Обе су ту да нас нечему науче.
Немојте ломити кључ
можда то само нису ваша врата.
II
Ниси знала, али било је у реду.
Ниси имала одговоре
и није било страшно,
било је само живо.
Била си само ти
и то све што треба бити.
И кад мислиш да си сама
тад заправо највише имаш себе.
Успела си.
Мала девојчица у теби је поносна.

Коментари
Постави коментар